Kompleks kulturalno – oświatowy BERYLOWA – Lublin

Kompleks kulturalno-oświatowy BERYLOWA to wyjątkowe miejsce, które skupia w sobie przedszkole, szkołę podstawową, dom kultury oraz salę gimnastyczną. Jako firma specjalizująca się w elewacjach szklanych, mieliśmy przyjemność dostarczyć jak również instalować kolorowe szkła ESG – emalit, które odegrały istotną rolę w estetyce tego projektu.

Dzięki zastosowaniu szkła ESG – emalit, udało się stworzyć efektowną i przyjazną atmosferę, która doskonale wpisuje się w potrzeby młodych użytkowników kompleksu. Nasze kolorowe szkła nie tylko spełniają funkcję estetyczną, ale także zapewniają funkcjonalność i trwałość, co jest istotne dla długoterminowego użytkowania budynku.

Nasza rola w projekcie obejmowała fazę koncepcji, projektu jak również dostarczenie odpowiednich materiałów oraz  instalację szkła. Współpracowaliśmy z zespołem projektowym budynku, aby zapewnić, że projekt elewacji oraz nasze produkty idealnie wpasowują się w wizję architektoniczną kompleksu BERYLOWA.

Jesteśmy dumni z możliwości uczestnictwa w tym projekcie i cieszymy się, że nasze kolorowe szkła ESG – emalit przyczyniły się do stworzenia pięknej i funkcjonalnej elewacji tego kompleksu. Nasza firma jest gotowa kontynuować współpracę z klientami, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów do swoich projektów budowlanych.