Lamberts Linit – Polska


Lamberts Linit – Polska

os. Botanika, Jelitkowo

Osiedle Botanika jest prestiżowym osiedlem nadmorskim, które zostało zaprojektowane przez Studio architektury MAARTE. Na potrzeby inwestycji wykorzystano szkło profilowe LINIT 504 Cord low iron (odżelazione) z wkładką termoizolacyjną.

Basen, Andrychów

Basen, Andrychów zaprojektowany przez Biuro Architektoniczno Budowlane „PRO-ARCH-2″. Na potrzeby inwestycji wykorzystano dyle szklane LINIT P26/60/7 504 Perl z wkładką termoizolacyjną.

Stary Browar

Stary Browar w Poznaniu jest połączeniem obiektu handlowego oraz galerii artystycznej. Dwojaka funkcja wiąże się z realizacją idei „50:50”, zgodnie z którą 50% przedsięwzięcia stanowi biznes, a drugie 50% poświęcone jest sztuce. Budynek został zaprojektowany na bazie poprzemysłowego zabytku – dawnego Browaru Huggerów – przez Studio ADS. Elewacja szklana została wykonana jako druga skóra obiektu. […]

Centrum Praskie Koneser

Centrum Praskie Koneser – udane połączenie dwóch tradycyjnych materiałów: cegieł klinkierowych z dylami szklanymi LINIT. Centrum Praskie Koneser, będące niegdyś Wytwórnią Wódki o 100 letniej historii, przeszło gruntowną rewitalizację, dzięki której obecnie jest to kompleks obiektów mieszkalnych, biurowych i kulturalno-rozrywkowych znajdujący się w dzielnicy Praga-Północ w Warszawie. Fasada szklana została wykonana w dwóch wariantach: dyle […]

Centrum Kształcenia Praktycznego

Centrum Kształcenia Praktycznego Przeszklenie zrealizowaliśmy z udziałem szkła przeziernego LINIT P26/60/7 Clarissimo wraz z powłoką niskoemisyjną. Dla potrzeb uzyskania lepszego współczynnika termicznego zastosowaliśmy podwójną ramę z potrójnym przeszkleniem. Jedno z przeszkleń zostało wykonane z narożnikiem szklanym.

VIGO System

VIGO System – wykonaliśmy szklenie łącznika budynków biurowo-labolatoryjno-produkcyjnych. Projekt obiektu powstał za sprawą biura BUJNOWSKI. Szklenie łącznika zostało wykonane z dyli szklanych LINIT P26/60/7 504 Perl z wkładką termoizolacyjną.